0

Szokujące doniesienia! Paulo Sousa porzuci reprezentację Polski! Chce pracować w Brazylii?

Share

To byłaby prawdziwa sensacja! Brazylijskie media twierdzą, że Paulo Sousa może porzucić Reprezentację Polski jeszcze przed meczami decydującymi o awans na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Według jednego z najpopularniejszych portali w Brazylii „Globo”. Aktualny selekcjoner naszej kadry ma się spotkać z przedstawicielami brazylijskiego klubu Flamengo Rio de Janeiro. Działacze chcą namówić go, aby podjął tam pracę.

Sousa jest bardzo pozytywnie nastawiony do pomysłu, aby trenować piłkarzy z Rio de Janeiro. Na dodatek menedżerowie Portugalczyka podobno przekazali Brazylijczykom, że rozwiązanie kontraktu w Polsce nie powinno być problemem – informują dziennikarze.

Doniesienia z Brazylii są tym bardziej szokujące, że prezes PZPN wielokrotnie podkreślał, że pozycja Paulo Sousy nie jest zagrożona i do czasu zakończenia baraży może być pewny swojej pracy. Dopiero po marcowych meczach ma być podjęta decyzja o dalszej współpracy.

Zaskakujący jest także fakt, iż brazylijscy dziennikarze „Globo” twardo stoją na stanowisku, że menadżerowie Portugalczyka poinformowali działaczy z Rio de Janerio, że trener może podjąć pracę w każdej chwili.

Źródło: SportoweFakty.wp.pl