0

Szokujące informacje! Dr Basiukiewicz ujawnia: 230 tys. dzieci zmarło przez lockdown!

Share

W samej Azji Południowej w 2020 roku zmarło 230 tys. dzieci w wieku 0-5 lat z powodu lockdownu, zerwania łańcuchów dostaw – mówi dr Paweł Basiukiewicz w trakcie sympozjum „Oblicza pandemii”.

Doktor Basiukiewicz jest jednym z najpopularniejszych lekarzy sprzeciwiającej się ogólno przyjętej narracji covidowej w Polsce i na świecie. Tym razem w swoim przemówieniu skupił się na fatalnych skutkach lockdownów stosowanych przez większość krajów świata.

Koszty zamknięcia edukacji w 2020 roku w Stanach Zjednoczonych i Unii Europejskiej, to było 15 milionów straconych lat życia. 15 milionów straconych lat życia dzieci, które mają deficyt edukacji i w przyszłości, tak policzono, że tyle stracą – zauważył.

W swojej prezentacji Paweł Basiukiewicz wymieniał tragiczne skutki lockdownów. Mowa między innymi o depresji i lękami wśród dzieci. Wzrostem zaburzeń odżywiania i blisko 50 procentowym wzrostem prób samobójczych.

Dodatkowo miało miejsce 90 tys. martwych porodów. To oczywiście jest delta, to jest więcej niż w 2019 roku. […] To są dane za 2020 rok. Mamy 300 tys. zgonów potencjalnie do uniknięcia. Dzieci [w wieku] 0-5. Natomiast od początku pandemii zgonów przypisanych do Covid-19 na całym świecie – od początku pandemii, czyli już minęły dwa lata – mamy około 8 tys. zgonów dzieci od 0. do 9. roku życia – podkreślił dr Basiukiewicz.