0

Szokujące informacje! Polityk PiS z zarzutami o gwałt na nieletniej

Share

Kolejny polityk PIS z zarzutami o gwałt. Bartłomiej M. miał odurzać, a następnie gwałcić nieletnie dziewczęta.

 

Bartłomiej M. to były kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu i nie tylko. Był znany z udziału w spotach reklamowych, miał również epizody w “Barwach Szczęścia”, “Ojcu Mateuszu” czy filmach Patryka Vegi.

7 maja “Newsweek” opublikował szokujący reportaż o Bartłomieju M. Według ustaleń dziennikarzy były polityk PIS gwałcił nastoletnie dziewczynki. Jedna z ofiar miała zaledwie 14 lat!

Od 2009 roku mężczyzna posiada konto w jednym z serwisów dla fotografów i modelek, gdzie wyszukiwał swoje ofiary. Bartłomiej M. podawał dziewczynom alkohol zakrapiany środkami odurzającymi. Później robił im nagie zdjęcia i gwałcił. Po wielu latach milczenia jedna z ofiar byłego polityka postanowiła opowiedzieć swoją historię.

Chciałabym ostrzec inne dziewczyny. 12 lat milczałam i wystarczy. Dzisiaj już nie wmawiam sobie, że to się nie wydarzyło – mówiła Newsweekowi.

Sprawa trafiła do prokuratury w 2019 roku. Wtedy okazało się, że podobnych zgłoszeń jest więcej. Mimo to sprawę umorzono przez brak dowodów.