1

Szokujące informacje ws. obozów dla imigrantów! Tworzą się kasty, dochodzi do gwałtów

Share

Blisko 800 osób, tylu imigrantów znajduje się w największym na Litwie obozie umiejscowionym w okolicach wsi Rudniki. Okazuje się, że życie w tym miejscu zaczyna zmieniać się w koszmar.

Nie chodzi tu jednak o zachowanie strażników, czy też braku jedzenia bądź środków czystości. Według lokalnych mediów wszystko to jest zapewniane na bieżąco. Problemem są sami znajdujący się tam imigranci, którzy wprowadzają tam własne, niezrozumiałe zasady.

Nie chcieliśmy, żeby powstał tu obóz. Protestowaliśmy i nadal protestujemy, ale jesteśmy świadomi, że on już tu pozostanie i robimy wszystko, by przynajmniej było w nim jak najmniej osób i żeby teren był należycie zabezpieczony – mówi Henryk Baranowicz, starosta gminy Biała Waka w której znajduje się obóz.

Nie ma się czemu dziwić. Według informacji do których dotarli dziennikarze portalu 15min.lt znajdujący się tam imigranci rozpoczęli kształtować wewnętrzny system kastowy. Na podstawie danych udzielanych przez Czerwony Krzyż, w ośrodku miało dochodzić do wykorzystywania seksualnego.

Co jeszcze bardziej szokujące, mówi się o fakcie prostytucji wśród mężczyzn związanej z niższym poziomem zamożności.

https://4mens.pl/2021/09/06/gwalciciele-i-terrorysci-wsrod-ewakuowanych-z-kabulu-sluzby-zidentyfikowaly-20-przestepcow/

Źródło:  15min.lt