1

Szokujące morderstwo. Piłkarz zabił swoją partnerkę młotkiem

Share

Horror we Włoszech! Piłkarz zabił swoją byłą partnerkę. Giovanni Padovani zaatakował kobietę młotkiem i kijem bejsbolowym.

Włoski piłkarz Giovanni Padovani spotykał się ze starszą o 30 lat Alessandrą Matteuzzi blisko roku. W lipcu kobieta postanowiła zakończyć związek, jednak mężczyzna nie mógł z tym się pogodzić i nękał Alessandrę wiadomościami i telefonami. Kobieta zgłosiła sprawę na policję.

Jak informuje „The Sun”, 27-letni piłkarz poprosił trenera o zwolnienie z meczu i wyruszył do Bolonii, gdzie mieszkała Alessandra. Gdy wróciła do domu Padovani, zaatakował ją młotkiem i kijem bejsbolowym. W momencie ataku kobieta rozmawiała przez telefon ze swoją siostrą.

Wysiadła z samochodu i krzyczała: „nie Giovanni, nie, błagam, pomocy”. Natychmiast zadzwoniłam na policję – relacjonuje lokalnej telewizji siostra 56-latki.

Gdy policja przyjechała na miejscu, Alessandra była przytomna i natychmiast została przewieziona do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować. Kobieta zmarła z powodu poważnych obrażeń głowy. Piłkarz został aresztowany pod zarzutem morderstwa.

Od 2014 roku Giovanni Padovani grał klubach na poziomie czwartej ligi włoskiej w roli środkowego obrońcy. Ostatni klub, w którym występował piłkarz to Sancataldese Calcio z Sycylii.