1

Szokujące nagranie z wesela trafiło do sieci. Panna młoda zdecydowała się na odważny taniec [WIDEO]

Share

Szokujące nagranie z wesela pewnej pary obiegło sieć. Panna młoda postanowiła zrobić niespodziankę dla ukochanego. Goście na pewno tego nie zapomną.

Na TikToku pojawiło się nagranie z wesela pewnej pary, które zebrało już ponad 3 miliony wyświetleń. Prawdopodobnie panna młoda postanowiła zrobić niespodziankę dla swojego wybranka. Na wideo widzimy jak kobieta w białym odważnym stroju, zaczyna tańczyć do piosenki Beyonce, gdy jej ukochany siedzi na środku sali. Chwile później do panny młodej dołączyły jeszcze dwie kobiety w takich samych obcisłych sukienkach.

Odważne ruchy i stroje zachwycili gości weselnych. Panu młodemu również spodobała się niespodzianka ukochanej. Jednak nie wszyscy takiego samego zdania. Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość internautów uważa, że wesele nie jest miejscem na takie odważne tańce.

“Tylko czemu na przyjęciu, a nie tylko dla męża w domu?”, “To nieodpowiednie na wesele, może bardziej na wieczór panieński” – piszą internauci.

@maribelmorianog

Quereis ver que paso después del baile de las chicas? 🤭😍 #dance #wedding #foryou #parti #love #husbandwife #dancers #women #fyp happy@judithendje @saandraflor

♬ sonido original – Maribel