0

Szokujące sceny na pogrzebie! 3-latka zaczęła oddychać w trumnie

Share

Przerażające zdarzenia podczas pogrzebu. 3-letnia Camila Peralta nagłe “ożyła” w trumnie. Rodzina dziewczynki rozpoczyna batalię przeciw lekarzom.

Do szokującego zdarzenia doszło w Meksyku. 18 sierpnia 3-letnia Camila Peralta poczuła się złe. Jak zdradziła jej matka podczas rozmowy z „El Universal”, dziewczynka wymiotowała, miała ból brzucha i gorączkę. Lekarze stwierdzili, że jest odwodniona i przepisali jej dwie saszetki roztworu nawadniającego oraz 30 kropli paracetamolu. To jednak nie pomogło dziewczynce, więc rodzice wrócili do szpitala. Wkrótce po przyjęciu, medycy stwierdzili zgon Camili.

Dziesięć minut później została odłączona. Nie wykonali nawet odpowiednich badań – zdradza matka 3-latki.

Podczas pogrzebu rodzina dziewczynki zauważyła, że szkło na górze trumny jest zaparowane, a Camila się rusza. Jedna z uczestniczących w uroczystości pogrzebowej z zawodu była pielęgniarką. Kobieta sprawdziła puls dziewczynki i stwierdziła, że 3-latka żyje. Rodzina natychmiast zabrała ją do szpitala w San Luis Potosi.

Niestety lekarzom nie udało się uratować 3-latkę. Medycy po raz drugi strzelili zgon dziecka. Przyczyną miał być poważny obrzęk mózgu. Rodzina Camili rozpoczyna batalię sądową przeciwko lekarzom.

Nie winię wszystkich lekarzy. Chcę tylko zmiany personelu w szpitalu w Salinas, by podobna sytuacja nigdy się nie powtórzyła – mówi matka Camili.