0

Szokujące słowa Cejrowskiego o III Wojnie Światowej. „Kluczowa broń … wirusy!”

Share

Wojciech Cejrowski i Krzysztof Skowroński przedstawiają tajne plany Chin! “Na razie udajemy, że to nie jest III Wojna Światowa”.

 

Wojciech Cejrowski i Krzysztof Skowroński w najnowszym odcinku “Studia Dziki Zachód” w Radio Wnet poruszyli temat tajnych chińskich planów i sytuacji związanej z pandemią. Podczas programu Skowroński wspominał o dokumentach Departamentu Stanu i Departamentu Obrony, które trafiły do amerykańskich mediów. Znany podróżnik wyjaśnił, że to nie do końca ich dokumenty, tylko zostały pozyskane przez nich. Materiały tę zostały przygotowane przez armię chińską.

– Armia czerwona, tylko że Chińska. Oni memo pomiędzy generałami wysłali sobie, sumujące pewne wnioski dotyczące tego, jak powinna wyglądać III Wojna Światowa, do której się przygotowujemy. – mówił Cejrowski.

– Chińczycy takie wnioski sobie rozpisali i stwierdzili historycznie, że I Wojna Światowa była chemiczna (…) II Wojna Światowa to była wojna nuklearna (…) a III Wojna Światowa będzie biologiczna. Tak sobie zaplanowali Chińczycy (…)I napisali takie słowa, że kluczowa broń zapewniająca zwycięstwo to będą wirusy – dodał.

Czy pandemia koronawirusa to początek III Wojny Światowej? Skowroński podsumował.

– Czy to jest część tej III Wojny Światowej wywołanej przez Chiny? Tego jeszcze nie wiemy, na razie udajemy, że to nie jest III Wojna Światowa, tylko ot taki sobie przypadek – podsumował Skowroński.