0

Szokujące słowa rosyjskiego żołnierza. „Niedawno zgwałcili trzy rosyjskie dziewczynki”

Share

Wojna na Ukrainy trwa od 24 lutego. Rosyjscy żołnierze mają mieć tego dość, oraz więcej z nich otwarcie odmawia walki a froncie. Teraz ukraiński wywiad przechwycił kolejną rozmowę jednego żołnierzy rosyjskich.

Główny Zarząd Wywiadu Ukrainy wrzucił do sieci kolejną przechwyconą rozmowę pomiędzy rosyjskim żołnierzem a jego matką. Treść może zdziwić nie jedna osobę.

Rosjanin mówi wprost na jak niskim poziomie są morale jego kolegów. Żołnierz opowiedział swojej matce o kompletnej degeneracji, jaka szerzy się w rosyjskich szeregach. Wojskowi odmawiają pójścia w bój, a jednocześnie stwarzają atmosferę wojny w rosyjskich miastach, krzywdząc cywilów. Dodaje, że w Biełgorodzie mieli zgwałcić trzy nieletnie nastolatki – Rosjanki.

– Niedawno zgwałcili trzy rosyjskie dziewczynki. Miały 14, 15 i 17 lat. Nikt nie chce jechać na wojnę – mówił żołnierz w rozmowie z matką, cytowany przez portal „o2”.

W dalszej części rozmowy sprecyzował, że chodziło o jednostkę, stacjonującą w Biełgorodzie, w Rosji. Miasto jest położone ok. 60 km. od granicy z Ukrainą. Żołnierze nie są rotowani, gdyż – podobnie jak jego oddział – wcale nie garną się do walki. Zamiast tego nękają ludność cywilną, m.in. – jak relacjonował Rosjanin – gwałcąc rosyjskie kobiety.

Źródło: o2.pl