1

Szokujące! UJAWNIONO treści sms’ów prof. Horbana! Prawda wychodzi na jaw

Share

To koniec medialnej kariery prof. Horbana? Dziennikarz Jan Pospieszalski ujawnił szokującą treść SMSów, które wymieniał z „korona ekspertem” jeszcze w trakcie pracy w telewizji publicznej. Prawda o Radzie Medycznej wychodzi na jaw.

Treść wiadomości ujawniona została przez dziennikarza w programie „w pośpiechu” na platformie PCh24.tv. Jan Pospieszalski próbował zorganizować debatę medyków z udziałem m.in. profesora Horbana oraz dr Włodzimierza Bodnara.

Wiadomość, że przewodniczący Rady Medycznej ma dyskutować z dr Bodnarem wywołała u niego ogromne wzburzenie.

O q… to obawiam się, że ja nie będę – napisał.

Zaproszenie do studia otrzymał także minister Michał Dworczyk z Kancelarii Premiera.

To q nie dotyczyło min. Tylko dżentelmena z Przemyśla. Nie mam ani czasu, ani ochoty na dyskusje z… – (pisownia oryginalna).

Jan Pospieszalski starał się zareagować i namówić prof. Horbana do udziału w dyskusji, ten jednak kategorycznie odmówił.

Tak, ale istnieje granica. Trudno się dyskutuje z płaskoziemcami (choć mają rację) – stwierdził „korona ekspert”.

Nawet sam dziennikarz nie ukrywał, że był zszokowany takim obrotem sprawy. Dr Włodzimierz Bodnar był jednym z pierwszych lekarzy w Polsce, który jasno sprzeciwiał się przyjętej narracji i próbował leczyć COVID-19 znanymi sobie sposobami.

Prof. Horban w grudniu 2020 roku, kiedy umierają ludzie, kiedy mamy pierwszy szczyt zakażeń i zgonów, pisze, że trudno się dyskutuje z „płaskoziemcami”, choć mają rację. W czym mógł mieć rację dr Bodnar, nazwany przez Horbana „płaskoziemcą”? Otóż dr Włodzimierz Bodnar mógł mieć rację w jednym – że COVID-19 da się leczyć. I to jest herezja, której nie wolno było powiedzieć wtedy. Bo COVID miał być wówczas chorobą tak przerażającą i tak strasznie śmiertelną, że w momencie, kiedy pojawią się szczepienia – to jest już moja spekulacja – wszyscy ochoczo nastawią ramię i bezdyskusyjnie przyjmą ten preparat – skomentował Jan Pospieszalski.

Źródło: PCh24.TV