0

Szokujące wyznanie Margaret: “Zostałam ZGWAŁCONA”

Share

Margaret zdecydowała się na szczere wyznanie. Wokalistka wyznała, że została zgwałcona, gdy miała 10 lat. “Byłam na lekach, miałam za sobą próbę samobójczą”.

Małgorzata Jamroży bardziej znana jako Margaret od lat cieszy się dużą popularnością. Wokalistka ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jej debiutancki album pod tytułem “Add the Blonde”, pojawił się na 67. miejscu listy “100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu” miesięcznika Forb. Kolejne płyty gwiazdy również odnieśli spory sukces.

31-letnia piosenkarka ostatnio zdecydowała się na szczere wyznanie. W rozmowie z Karoliną Sulej Margaret ujawniła, że była ofiarą przemocy seksualnej.

Zostałam zgwałcona. Jako dziesięcioletnia dziewczynka – wyznała Margaret.

Margaret już jako nastolatka rzuciła się w wir obowiązków, żeby nie myśleć o tej traumie. Kobieta nie ukrywa, że dopiero niedawno udało się jej uwolnić od tych dramatycznych wydarzeń.

Kiedy na rynku ukazywał się mój pierwszy singiel „Thank you very much”, byłam na lekach i miałam za sobą próbę samobójczą. A tu przychodzą panowie i mówią: „Zostaw to, robimy karierę”. Jak mogłam odmówić? Wybrałam życie – powiedziała.