0

Szokujące wyznanie Wojciecha Olszańskiego! „Ja jestem za Putinem! W tym konflikcie kibicuję Putinowi, bo rację!”

Share

Znacie mój stosunek do Ukrainy. Ja sram na banderowską Ukrainę. Mam w dupie ukraińców i ukrainki. Kompletnie mnie nie obchodzi ich los i życzę im jak najgorzej – stwierdził Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski w trakcie programu na żywo.

W trakcie piątkowej transmisji na żywo zatytułowanej „Odwet” reżyser, artysta dyplomowany, odniósł się do licznych grafik publikowanych w sieci. Prześmiewczo jest tam prezentowany jako człowiek popierający bliską współpracę z Ukrainą.

Olszański, wyjątkowo nie zaatakował osób tworzących grafiki, a jedynie wygłosił krótkie oświadczenie, w którym przedstawił swój stosunek do wojny na Ukrainie.

Znacie mój stosunek do Ukrainy. Ja sram na banderowską Ukrainę. Mam w dupie Ukraińców i Ukrainki. Kompletnie mnie nie obchodzi ich los i życzę im jak najgorzej – stwierdził.

Ja jestem za Putinem. Ma ktoś jakieś wątpliwości? Cała prasa o tym pisze. Za Polską przede wszystkim, ale w tym konflikcie kibicuję Putinowi. Żeby nie było wątpliwości. Tak, w tym konflikcie kibicuję Putinowi, bo ma rację – dodał.