0

Szokujący finał „zabawy” na obchodach Dnia Strażaka! 27-letni strażak zgwałcił kolegę w remizie

Share

Zapewne nie taki miał być finał zabawy z okazji obchodów Dnia Strażaka w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Kaliska (woj.. pomorskie). 27-letni strażak miał zgwałcić swojego 19-letniego kolegę podając mu środki odurzające.

Jak informują lokalni dziennikarze do przestępstwa miało dojść 13 sierpnia w miejscowości Kaliska w powiedzie starogardzkim. Tam też w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej odbywała się impreza związana ze świętem Dnia Strażaka.

Według relacji pokrzywdzonego, 27-letni mężczyzna zmusił go do odbycia stosunku, wcześniej grożąc mu nożem i nakazując przyjęcia narkotyków.

Rodzice dowiedzieli się, że był na imprezie w strażnicy i tam też się udali. W toalecie znaleźli ślady krwi i wezwali policję – opisuje sprawę serwis Kociewiak.pl

Gwałciciel został zatrzymany. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Prokuratura potwierdziła bowiem wersję wydarzeń opowiadaną przez 19-letniego mężczyznę.

Nie wiadomo dokładnie jaką substancją odurzony został młodszy strażak. Informacja zostanie przedstawiona po szczegółowych badaniach toksykologicznych.

 

Źródło: Kociewiak.pl