1

Szokujący wywiad żony Krawczyka. „Płacze w niebie”

Share

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka zrobiło głośno wokół jego nazwiska. Żona muzyka, Ewa postanowiła skomentować ten medialny szum. Twierdzi, że “mąż płacze w niebie”.

 

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku po walce z koronawirusem. Jednak to nie Covid był przyczyną jego śmierci, co potwierdziła jego żona Ewa. Gwiazdor od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi. Przeszedł kilka operacji stawu biodrowego oraz miał m.in. problemy z sercem.

Po śmierci gwiazdora w mediach zaczęły pojawiać się informacje o jego zdradach małżeńskich, testamencie i o tym, że zostawił chorego syna bez grosza. Oprócz tego Marian Lichtman z Trubadurów publicznie wypowiada się na temat życia Krawczyków.

Żona zmarłego muzyka, Ewa postanowiła skomentować sprawę. Wdowa zapewniała, że nie zostawi syna Krawczyka na lodzie.

Mój mąż w niebie płacze, widząc, co się dzieje. Moje serce jest otwarte dla Krzysia juniora. Kilka dni temu przypadkowo spotkaliśmy się przy grobie Krzysztofa. Rozmawialiśmy życzliwie. Mam nadzieję, że ta rozmowa przerodzi się w coś dobrego. Tego chciałby mój mąż. Teraz czekam na gest i telefon ze strony Krzysztofa juniora. Nie powinien słuchać złych doradców – powiedziała w rozmowie z Onet.pl.

Ewa Krawczyk też prosiła “chociaż o tydzień spokoju na żałobę”.