0

Szymon Hołownia odchodzi! Wiemy, kto go zastąpi

Share

Szymon Hołownia postanowił spróbować sił w polityce. Kto zastąpi go w “Mam Talent”? Już wiadomo!

Castingi do “Mam Talent” już ruszają. Nowa edycja emitowana będzie w jesiennej ramówce TVN. Jednak dotychczas nieznany był nowy prowadzący show, który zastąpi Szymona Hołownie.

Jak podaje Pudelek, dyrektor programowy TVN, widział w tej roli Barbarę Kurdej-Szatan. Okazało się jednak, że gwiazda “M jak Miłość” nie dała sobie rady na zdjęciach próbnych.

Zdjęcia próbne okazały się katastrofą. Wszystkim nam się wydawało, że Basia się sprawdzi i tym samym będziemy mogli spełnić marzenie szefa, by ją zatrudnić. Niestety, jeśli ktoś nie napisze Basi tekstu, to trudno przetrwać jej występ na scenie… Jej entuzjazm i śmiech nie wystarczą. Jest dobrą aktorką, ale gorzej szło jej na polu improwizacji, a tego wymaga prowadzenie takiego programu jak “Mam talent!” – donosi informator Pudelka.

Stacja jednak rozwiązała ten problem. Szymona Hołownie w roli prowadzącego zastąpi … komik Michał Kempa.

Na szczęście, uratował nas Michał Kempa i to on poprowadzi show razem z Marcinem Prokopem. Co prawda, jest to pewnego rodzaju eksperyment, bo jego poczucie humoru nie bardzo pasuje do programu familijnego, jest czasem zbyt abstrakcyjne, ale naprawdę nie mieliśmy wyboru. Trudno jest znaleźć kogoś, kto by dał radę w tym formacie – dodaje.