1

Tajemnica Krawczyka wyszła na JAW! Ukrywał to przez całe życie

Share

Tajemnica Krzysztofa Krawczyka wyszła na jaw! Legendarny piosenkarz miał potajemny ślub w Rosji.

 

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Po śmierci gwiazdora w mediach zaczęły pojawiać się kolejne informacje o jego zdradach małżeńskich, testamencie czy o tym, że zostawił chorego syna bez grosza.

Jak podaje Pomponik, po zdradzie pierwszej żony Grażyny Krawczyk, gwiazdor natychmiast oświadczył się swojej kochance, Halinie Żytkowiak. W zawarciu kolejnego małżeństwa jednak była przeszkoda – brak unieważnienia pierwszego ślubu.

Krawczyk postanowił ominąć to, więc wziął ślub … w obrządku prawosławnym. Świadkiem gwiazdora został akustyk z Trubadurów, Ryszard Urbański.

W wielkiej tajemnicy przyszedł do mnie z Haliną i zapytał, czy będę ich świadkiem na ślubie. Zgodziłem się, bo bardzo lubiłem Krzyśka i uważałem go za bardzo dobrego artystę. Jakoś przekonaliśmy naszego managera, by na jeden dzień zwrócił nam paszporty i stawiliśmy się z nimi w cerkwi. Nie wiem, jak Krzysztof to załatwił, ale od razu odbył się ślub i to bardzo uroczysty. Widziałem, jak prawosławny batiuszka związał stułą dłonie Krzyśka i Haliny. Po wyjściu z cerkwi zrobili sobie jeszcze braterstwo krwi. Nikomu nie przyznaliśmy się do tego gdzie i po co wymknęliśmy się z hotelu – wspomina Urbański w rozmowie z Pomponikiem.