0

Tajemnicza śmierć rosyjskiej celebrytki. Ciało wyłowiono z rzeki

Share

Nie żyje rosyjska celebrytka. Ciało 28-letniej Anastasii Kochervey wyłowiono z rzeki w Petersburgu. Według śledczych została zamordowana.

Anastasia Kochervey była rosyjską celebrytką. Największą popularność zdobyła, gdy wzięła udział w takich reality show, jak „Dom-2” i „Let’s Get Married”. Była też aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym koncie miała ponad 145 tysięcy obserwujących.

28-latka zaginęła na początku sierpnia, gdy przestała odpowiadać na telefony i wiadomości. 13 sierpnia z rzeki w Petersburgu wyłowiono ciało kobiety. Okazało się, że należy do zaginionej celebrytki. Jak podają lokalne media, zwłoki miały na sobie jedynie bieliznę. Według ustaleń rosyjskiej policji została zamordowana.

Jedna z rosyjskich celebrytek Olesya Malibu twierdzi, że Anastasia ostatnio miała „problemy z nadużywaniem narkotyków i alkoholu”. Jej zdaniem 28-latka „mogła wpaść w złe towarzystwo, które wpędziło ją w kłopoty”. Malibu też ujawniła, że Kochervey jakiś czas temu poznała w Moskwie mężczyźnie, który miał grozić jej śmiercią.