1

„Tajne eksperymenty” na żołnierzach! Szokujące doniesienia parlamentarnej komisji

Share

Badania krwi wskazują, że ukraińscy żołnierze są poddawani tajnym eksperymentom – twierdzi rosyjska komisja parlamentarna. Specjalny raport przedstawiono podczas ostatniego posiedzenia.

Według polityków, z badań wynika, że eksperymenty znacząco wpływają na transformację żołnierzy. Aby unaocznić powagę sytuacji stwierdzono, że tworzeni są z nich „okrutne potwory”.

Dodatkowo w trakcie posiedzenia przypomniano, iż zdaniem rosyjskich parlamentarzystów, ukraińskie wojska działają w sposób okrutny wobec ludności cywilnej tzw. Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej. Wspierani są dodatkowo przez Zachód, który stale dostarcza im broń.

Zachód popełnia kolejną zbrodnię wojenną, kiedy pompuje na Ukrainę broń, rzekomo w celu zwiększenia jej zdolności i umożliwienia odepchnięcia Rosji. Ale Ukraina używa tej broni, aby bombardować dzielnice mieszkalne w Donbasie, tak jak robiła to przez ostatnie 8 lat, zabijając kobiety, osoby starsze i dzieci – mówił Wasilij Nebenzia, ambasador Rosji w ONZ cytowany przez agencję TASS.

 

Źródło: IZ.ru