0

Ten poradnik rozwścieczy feministki do czerwoności. Instrukcja „Jak być dobrą żoną” [FOTO]

Share

Teraz taki poradnik wzbudziłby oburzenie i rozwścieczyłby „postępowe kobiety”, kiedyś była to idealna instrukcja obsługi dla żon. Publikacja pochodząca z końca XIX wieku pewnie wielu z was rozbawi.

(Uwaga, tekst widoczny pod ilustracjami pisany jest przestarzałym językiem rosyjskim. Tłumaczenie nie jest dokładnym przełożeniem, a częściową interpretacją opisu)

Kobieta powinna zabawiać męża poprzez pozowanie mu do fotografii. Najlepiej jest, aby wcieliła się w wyzywającą nimfę, o której on będzie śnił po nocach.

Jeśli mąż nie ma możliwości opuszczać wieczorami domu i nie chodzi grać w karty, to żona powinna zapraszać znajomych lub wdowy, aby mógł zagrać z nimi wspólną partyjkę.

Jeśli nie ma możliwości, aby gra w karty się odbyła, żona powinna zabawiać męża poprzez muzykę np. grając na pianinie, śpiewając i tańcząc.

W dniach wolnych, kobieta powinna pomóc mężowi z zabiciu czasu. Kobieta powinna podawać do łóżka kawę oraz czytać mu najnowsze gazety i czasopisma.

Jeśli mąż lubi się zdrzemnąć po obiedzie, żona powinna pomóc mu ułożyć się na kanapie. Następnie powinna okryć mu nogi i czytać książkę, do momentu, kiedy ukochany zaśnie. W czasie snu powinna odganiać od niego muchy, aby te nie zakłócały mu snu.

Źródło: Sputniknews.com