0

To jest chore! 45-latka urodziła dzieci dla syna geja! Jest teraz matką i babcią jednocześnie

Share

Dokąd zmierza ten świat? Chciałoby się zapytać, gdy czytamy takie informacje. 45-letnia kobieta z Brazylii postanowiła urodzić dzieci dla swojego syna, geja. Na świat przyszły zdrowe bliźnięta.

Według relacji brazylijskich mediów kobieta zdecydowała się na zajście w ciążę ze względu na wcześniejsze niepowodzenie. Cztery lata wcześniej była w ciąży ze swoim mężem, jednak dziecko urodziło się w 7 miesiącu i nie przeżyło.

Prawie cztery lata temu moja matka zaszła w ciążę z moim ojcem, ale dziecko, moja młodsza siostra, urodziło się w siódmym miesiącu ciąży i zmarło tydzień po narodzinach – powiedział Marcelo, syn Valdiry.

Kobieta postanowiła zatem szukać kliniki, która pomoże jej kolejny raz urodzić. Lekarze w jednej z klinik stwierdzili, że dawcą nasienia musi być młodszy mężczyzna. Wtedy też Valdira zdecydowała się, że będzie to jej syn, gej.

Dzięki Bogu wszystko się udało, jest jak we śnie. To uczucie jest cudowne. Nigdy nie byliśmy tak szczęśliwi, jak teraz. Niech żyje miłość! – stwierdził Marcelo.

Jak informują dziennikarze, dziewczynka Maria Flor oraz chłopiec Noah są w pełni zdrowi. Przebywają obecnie w szpitalu, gdzie znajdują się na przedłużonej obserwacji.

Źródło: DailyMail.co.uk