0

To już szaleństwo! Mężczyzna poślubił lalkę, zdradził i wziął rozwód! Teraz żyje w trójkącie

Share

Kazachski kulturysta poślubił lalkę, następnie zdradził ją i wziął rozwód, a teraz żyje w “plastikowym” trójkącie. Mężczyzna twierdzi, że są szczęśliwi i zakochani.

Kazachski kulturysta Jurij Tołoczko został gwiazdą internetu, kiedy zawarł związek małżeński ze swoją lalką Margo. “Para” poznała się w barze w 2019 roku.

Pracowała w tym barze jako hostessa i witała wszystkich gości. Wszyscy ją lubili i zawsze robili sobie z nią zdjęcia. Pewnego dnia jakiś mężczyzna próbował ją obrazić, a ja stanąłem w jej obronie. Wtedy zapytałem obsługę baru, czy mógłbym zabrać Margo do siebie, a oni pozwolili mi na to pod jednym warunkiem: że będą mogli nas pilnować. I tak zaczął się nasz bardzo publiczny związek – opowiedział w rozmowie z “Vice”.

Jakiś czas temu “żona” kulturysty się popsuła i trafiła do naprawy lub jak mówi Jurij – do szpitala. Mężczyzna szukał pocieszenia i związał się z dwiema nowymi lalkami – Luną i Loną. Twierdzi, że cała trójka szczęśliwa i zakochana. Mężczyzna też podkreśla, że lalka jako jedyna potrafi zaspokoić jego seksualne potrzeby: “Robi rzeczy, których nie potrafi zwykła dziewczyna”.