4

To koniec Joe Bidena?! Prezydent niezdolny do pracy. Zastąpi go Kamala Harris…

Share

Joe Biden wyglądał na zupełnie zagubionego, co wzbudza wątpliwości co do jego stanu zdrowia – piszą dziennikarze brytyjskiego dziennika „Daily Mail”.

Według doniesień medialnych, w zeszłym tygodniu kardiolog dr Assem Malhotra wyrażał poważne obawy dotyczące zdrowia psychicznego i fizycznego prezydenta USA. Warto przypomnieć, że Biden ma już 78-lat i w momencie obejmowania urzędu był najstarszym prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Jednocześnie ekspert w dziedzinie EBM przypomniał, że polityk miał już poważne problemy ze zdrowiem. Cierpiał na dwa tętniaki mózgu oraz chorobę serca. Wiadomo, że mięsień bije zbyt szybko, co powoduje częste zawroty głowy i dezorientację.

Widoczne jest to na konferencjach prasowych, na których to prezydent Joe Biden wielokrotnie myli się w swoich odpowiedziach, pomija pytania lub kompletnie gubi sens wypowiedzi.

Media coraz głośniej zaczynają potwierdzać narrację popularną przed wyborami. Zwolennicy Donalda Trumpa mówili wówczas, że Joe Biden nie będzie w stanie pełnić swojej funkcji i po około roku przekaże władzę wiceprezydentowi USA, Kamali Harris.

 

Źródło: Daily Mail