1

To koniec Markowskiego na scenie! Lider Perfectu ma ogromne problemy zdrowotne

Share

Grzegorz Markowski zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Facebookowy wpis muzyka zaniepokoił fanów. To koniec jego koncertów.

 

Na facebookowym profilu córki Grzegorza Markowskiego, Patrycji Markowskiej pojawił się poruszający wpis. Lider “Perfektu” przyznał, że już nigdy nie zaśpiewa wspólnie z zespołem.

Gdy z chłopakami żegnaliśmy się z wami, obiecaliśmy zagrać serię koncertów kończących nasze wspólne perfectowe granie. I to był super plan. Perspektywa, że robi się coś ostatni raz, jest bardzo kusząca. To było przed pandemią. Przekładamy zaplanowane ponad rok temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie, to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć – czytamy.

Taka decyzja spowodowana złym stanem zdrowia Markowskiego. Wokalista “Perfectu” też dodał, że chciałby osobiście pożegnać się z fanami, jednak nie wiadomo kiedy to nastąpi.

Z ciężkim sercem chcę was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla was, tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja. Kłaniam się Wam nisko. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że zrobię to ze sceny… – dodał muzyk.