0

To koniec PIS? Krzysztof Jackowski zobaczył wielki krach

Share

Krzysztof Jackowski zobaczył koniec rządu PIS? Podczas swojej najnowszej wizji stwierdził, że “rząd będzie chciał się ewakuować”.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Swoją popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Mężczyzna od lat prowadzi kanał w YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami. 59-latek także zajmuje się poszukiwaniami zaginionych osób.

Ostatnio jasnowidz podzielił się swoją kolejną wizją. Niestety nie ma dla nas dobrych wieści. Jego zdaniem Polskę czeka … wielki krach. Już wkrótce dojdzie do kolejnego wielkiego konfliktu w Zjednoczonej Prawicy. Zobaczył także “ewakuację” rządu.

Nie mówię, że teraz, ale za jakiś czas w rządzie obecnym narośnie konflikt o jakąś ustawę albo o poprawkę do ustawy. Jedna frakcja z tej koalicji rządzącej będzie stawiała warunki, wręcz weto do tej ustawy lub poprawki i to może być sygnałem pierwszym do tego, że ten rząd będzie chciał się ewakuować. A to już będzie oznaczało, że ten rząd zrobił wszystko, co miał zrobić i nie będzie chciał w tym dalej uczestniczyć – powiedział jasnowidz.