1

To koniec PiSu?! Jasnowidz Jackowski widzi radykalną zmianę w polityce!

Share

Jasnowidz Krzysztof Jackowski kolejny raz zaskakuje swoją wizją. Tym razem podzielił się ze swoimi fanami przemyśleniami na nadchodzące miesiące w polskiej polityce.

Według najpopularniejszego jasnowidza w Polsce 2022 rok przyniesie bardzo wiele zmian, które obecnie wydają się nam kompletnie niemożliwe.

Sytuacja naszego kraju w 2022 roku może się diametralnie się zmienić. To, co dzisiaj uważamy za pewien porządek i logiczne obstawienie pewnych ról na przykład w przyszłych wyborach prezydenckich może całkowicie się zmienić przez zmieniającą się radykalnie sytuację naszego kraju – mówi.

W rozmowie z Super Expressem, Jackowski dopytywany był między innymi o wybory prezydenckie i kandydatów z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Zasugerowano, że może to być Beata Szydło bądź Elżbieta Witek.

Żadna nie będzie kandydatką na funkcję prezydenta. Przygotowania do wyborów prezydenckich na pewno będą inne niż zawsze. Ze względu na sytuację, w której Polska się znajdzie. Zmienią się priorytety, zmienią się nasze oczekiwania i mogą odegrać rolę kompletnie inne osoby. Nie osoby, które teraz uważamy za jakieś autorytety, tylko mogą się nagle pojawić kompletnie inne autorytety. Niekoniecznie związane z polityką obecną – podkreślił.

Źródło: Super Express