1

To nie żart! Katarski socjolog pokazuje instrukcję, jak bić żonę. Wszystko musi być zgodne z zasadami Islamu [WIDEO]

Share

Choć wydaje się to być nieprawdopodobne, to jednak film nie jest żartem, ale realną instrukcją. Uznany katarski socjolog Abad Al-Aziz Al-Khazradż Al-Ansari pokazuje dokładną instrukcję bicia żony. Musi być to bowiem zgodne z nauką Islamu.

W nagraniu udział bierze sam zainteresowany oraz młody chłopiec, który traktowany jest w tym przypadku jako manekin, imitujący zachowanie żony. To również ma znaczenie, że szarpnięcia, odepchnięcia a nawet uderzenia prezentowane są na nieletnim. Według autorów programu nie ma bowiem takiej możliwości, aby „naukowiec” mógł zaprezentować swoje potencjalne „umiejętności” na dorosłym mężczyźnie.

Jak dowiadujemy się z filmu, bicie żony to przede wszystkim wyraz ogromnego miłosierdzia i miłości. Kobieta przyjmując od mężczyzny taką formę „nauki” uczy się, jak okazywać szacunek do mężczyzny oraz potwierdza, iż rozumie jaki jest autorytet męża w rodzinie.

Abad Al-Aziz Al-Khazradż Al-Ansari przekonuje, że niektóre kobiety po prostu tego potrzebują, aby być w pełni kobietami i spełniać poprawnie swoje role w rodzinie.

Co warto podkreślić, w trakcie instrukcji socjolog stwierdza, iż Mahomet zabrania właściwie tylko jednej, bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie, uderzeń w twarz.