3

To nie żart! Prof. Horban przyznaje: Celowo zakażali Polaków koronawirusem!

Share

To nie jest żart! Po wielu miesiącach „korona szaleństwa” na jaw wychodzą fakty, które kiedyś uznawane były za kompletnie „szurowskie” teorie. Profesor Andrzej Horban przyznał, że rząd celowo zarażał Polaków Covidem!

Medialna, koronawirusowa propaganda trwa w najlepsze. Profesor Andrzej Horban, jeden z głównych „covid ekspertów”, członek Rady Medycznej postanowił opowiedzieć zaskakujące fakty. W okresie wakacyjnym 2020 roku rząd “świadomie” poluzował obostrzenia i restrykcje w kraju, aby część Polaków szybciej zakaziła się koronawirusem!

Absolutnie świadomie. Trochę chronić, trochę pozakażać – powiedział w rozmowie z “DGP”.

Według lekarza jest to za normalna metoda postępowania z infekcjami przenoszonymi drogą oddechową.

Ci, którzy przechodzą chorobę łagodnie, niech się zakażają, bo im więcej przechoruje, tym większa bariera dla wirusa. Im więcej osób przejdzie łagodnie, tym większe korzyści społeczne. – powiedział.

Widać doskonale, że kolejne miesiące przynoszą nowe fakty, które do tej pory uznawane były za tzw. „szurię”. Prawdopodobnie z tygodnia na tydzień, a już na pewno z miesiąca na miesiąc, kolejni „korona eksperci” będą chwalić się wyznaniami, które potwierdzać będą tezy prezentowane m.in. w naszych informacjach, które przez mainstream uznawane były za teorie spiskowe.