1

Totalna głupota feministek! Szokujące hasła na manifestacji w Warszawie. „Polska zabija! Krwawy reżym!” [WIDEO]

Share

Polska zabija! Krwawy reżym! – to tylko jedno z wielu haseł wykrzykiwanych w trakcie przemarszu środowisk feministyczno-lewicowych w Warszawie. Przedstawicielki lewackich środowisk manifestowały przeciwko postawie polskiego rządu ws. konfliktu na granicy z Białorusią.

W trakcie protestu zebrani wykrzykiwali hasła o zabijaniu i torturach nielegalnych imigrantów, którzy przedostają się na terytorium Polski. Zdaniem feministek Polska powinna natychmiast zmienić politykę wobec tych osób i przyjąć ich do specjalnie przygotowanych ośrodków.

Umierają, bo tak zdecydowało kilku psychopatów. Nic nas już nie różni od KRWAWEGO REŻIMU. Nie bójmy się płakać i krzyczeć KIEDY POLSKA ZABIJA – krzyczała Marianna Wartecka z fundacji Ocalenie.

Prawdziwym symbolem głupoty tych środowisk może być jednak kwestia przyjmowania nielegalnych migrantów, a w zasadzie sposób, w jaki ma się to odbyć.

Na manifestacji mogliśmy bowiem usłyszeć, że „wszystkie domy przyjazne dla migrantów”, nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że dosłownie chwilę wcześniej, te same osoby przekonywały zebranych, że to rząd powinien rozwiązać problem, ponieważ manifestujący płacą podatki.