0

Tragedia podczas skoków spadochronowych. Nie żyje 21-letnia tiktokerka

Share

Tragiczny wypadek podczas skoków spadochronowych. Nie żyje popularna kanadyjska tiktokerka Tanya Pardazi. 21-latka miała za późno otworzyć spadochron.

Do tragedii doszło w miejscowości Innisfil w prowincji Ontatio (południowo-wschodnia Kanada) 27 sierpnia. Znana kanadyjska tiktokerka Tanya Pardazi miała swój pierwszy samodzielny skok ze spadochronem. Jakiś czas temu 21-latka ukończyła specjalny kurs, czym chwaliła się w sieci. Podczas skoku influencerka uległa wypadkowi i spadła na ziemię. Jak podaje portal Global News, 21-latka miała za późno otworzyć spadochron. Kobietę natychmiast zabrano do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować.

Pardazi była znaną kanadyjską tiktokerką. Na swoim koncie miała ponad 100 tysięcy obserwujących. Jakiś czas temu została półfinalistką konkursu Miss Canada.

Była jedną z najodważniejszych dziewczyn, jakie miałam okazję spotkać. Obserwowanie, jak dociera do tak dużej publiczności, […] rozmawianie o rzeczach, na których naprawdę jej zależało i które kochała, było naprawdę niesamowite – powiedziała przyjaciółka zmarłej 21-latki Kimia Sepanlou w rozmowie z Global News.