1

Tragiczna śmierć podczas koncertu Kenny’ego Chesneya. Wokalista jest załamany

Share

Śmiertelny wypadek na koncercie Kenny’ego Chesneya. Jedna z fanek zmarła w wyniku upadku z ruchomych schodów. Muzyk wydał oświadczenie.

Do tragedii doszło 30 lipca pod koniec koncertu muzyka country Kenny Chesneya na stadionie Empower Field at Mile High w Denver. Jak podaje The Denver Post, kobieta siedziała na poręczy ruchomych schodów. W pewnym momencie straciła równowagę i spadła. Według wstępnych ustaleń śmierć nastąpiła w wyniku odniesionych obrażeń.

Policja już wszczęła śledztwo w tej sprawie. Według funkcjonariuszy śmierć kobiety nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a w sprawę nie są zamieszane osoby trzecie. Jak przekazał rzecznik policji Denver, Nate Magee służby sprawdzą, czy zmarła była pod wpływem alkoholu.

To był po prostu przypadkowy upadek, nie sądzę, że ktoś ją popchnął, czy coś takiego – powiedział Magee.

Po tragedii na koncercie Kenny Chesney wydał oświadczenia. Gwiazdor muzyki country nie ukrywa, że jest załamany śmiercią swojej fanki.

Byłem zdruzgotany, kiedy dowiedziałem się o śmierci kogoś po naszym show. Ostatniej nocy otrzymaliśmy tyle radości i serca od mieszkańców Denver, więc to bardzo bolesne usłyszeć taką wiadomość. Życie jest cenne. Dzielenie się muzyką zbliża nas do siebie, a miłość, którą się dzielimy, sprawia, że jesteśmy czymś jeszcze większym. Brak mi słów, aby opisać kobietę, która przyszła podzielić się tą miłością. Opłakuję tę stratę wraz z jej rodziną i przyjaciółmi – czytamy.