0

Tragiczna śmierć znanej aktorki. Gwiazda oddała swoje narządy ciężko chorym

Share

Anne Heche nie żyje. Aktorka znana m.in. z serialu „Ally McBeal” zmarła po tragicznym wypadku. Swoje narządy oddała ciężko chorym.

Anne Heche była znaną amerykańską aktorką. Największą popularność zdobyła dzięki podwójnej roli w telenoweli „Inny świat”, gdzie zagrała bliźniaczek Vicky Hudson i Marley Love. Wystąpiła też m.in. w takich produkcjach, jak „Donnie Brasco”, „Sześć dni, siedem nocy” czy serialu „Ally McBeal”.

5 sierpnia gwiazda uległa tragicznemu wypadkowi w Los Angeles. Aktorka uderzyła samochodem w jeden z domów w kalifornijskim Mar Vista, po czym jej auto spłonęło. 53-latka trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować. Po kilkunastu dniach intensywnej terapii kobieta zmarła.

Miała wiele do powiedzenia, była odważna i nieustraszona, kochała naprawdę mocno i nigdy nie bała się dać nam znać, co myśli i w co wierzyła – powiedział na Instagramie były mąż gwiazdy Coleman Laffoon.

Okazało się, że Heche była zwolenniczką przekazania swoich narządów do transplantacji. Jak przekazał rzecznik aktorki, lekarzom udało się pobrać i przekazać potrzebującym wiele jej narządów. Według nieoficjalnych informacji gwiazda uratowała osiem osób.