0

Trwa POLOWANIE na Zełenskiego?! Mer potwierdza: „Rosyjscy snajperzy są już w mieście”

Share

W Kijowie działają już rosyjskie grupy terrorystyczne – mówi mer Kijowa, Witalij Kliczko. Czy to oznacza początek polowania na prezydenta Wołodymyra Zełenskiego?

Przypomnijmy, od kilkunastu godzin w internecie pojawiają się kolejne informacje w których można przeczytać o planowanym pojmaniu, a nawet zabiciu prezydenta Zełenskiego.

Sam zainteresowany w trakcie jednej z konferencji prasowych powiedział, że zdaje sobie sprawę z faktu, iż jest obecnie numerem jeden na liście celów armii Władimira Putina.

Trudno jest zajrzeć do głowy Putina, jest on chory psychicznie. Brak mu piątej klepki. Nie wiem, skąd wziął pomysł, by zaatakować Ukrainę. Nigdy nie byliśmy agresywni. Jesteśmy krajem pokojowym. To jest koszmar dla wszystkich – powiedział Witalij Kliczko.

Czujemy się, jakbyśmy byli w filmie. Ale taka jest rzeczywistość, taka jest teraz rzeczywistość w naszym kraju. To jest jak horror – dodał.

Według mera Kijowa w mieście znajdują się rosyjscy snajperzy, którzy w najbliższych godzinach będą wzmagali swoją aktywność.