2

Tusk przejmuje władzę?! Nocne spotkania i „nocna zmiana”?

Share

W czerwcu odbyło się nocne posiedzenie platformy Obywatelskiej. Według doniesień Donald Tusk planuje przejąć władzę w kraju.

 

Odkąd Donald Tusk zaczął budować karierę polityczną w Unii Europejskiej, zarzekał się, że do polskiej polityki nie powróci. Z czasem jednak zmienił zdanie. Były premier planuje wrócić do krajowej polityki!

W czwartek członkowie dawnego PO odbyli wieczorne spotkanie, podczas którego prawdopodobnie przedyskutowali wszystkie możliwe opcje. Już 3 lipca sympatycy PO dowiedzą się, czy Tusk wróci do polskiej polityki.

Jak podaje “Wirtualna Polska”, były premier jest zainteresowany ponownym szefowaniem Platformie Obywatelskiej. W związku z tym całe ugrupowanie ma już wiele kłopotów.

Borys zorganizował w czerwcu spotkanie z Tuskiem. O to spotkanie poprosił go sam Tusk. Tyle że Donald chciał, by w tym spotkaniu uczestniczył również Rafał, żeby to była wspólna rozmowa trzech liderów Platformy. Budka jednak nie poinformował o tym Rafała, a Tuskowi przekazał, że Rafał rzekomo… nie mógł się spotkać. Sprawa wyszła na jaw w środę, a Tusk z Trzaskowskim strasznie się za to na Borysa wkurzyli – zdradza polityk dobrze znający sytuację w PO w rozmowie z “WP”.