0

UJAWNIAMY! Ilu zaszczepionych umiera na COVID-19 i w jakim są wieku!

Share

Pełne zaszczepienie daje gwarancję łagodnego przejścia choroby – to zdanie powtarzane jak mantra przez zwolenników propagandy szczepionkowej. Okazuje się jednak, że statystyki mówią coś zupełnie innego.

Sprawie postanowił przyjrzeć się Paweł Przywara, radny i członek partii KORWiN. Na swoim profilu opublikował pismo z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.

Jak czytamy na 56 osób, które zmarły na COVID-19 tylko 4 nie miało żadnych chorób współistniejących. Zatem tylko w tych przypadkach można mówić, że powodem śmierci był koronawirus.

Warto przyjrzeć się także danym dotyczącym zgonów wśród osób zaszczepionych. Szpitalne statystyki wskazują, że jest to 34 procent, a nie tak jak przedstawia propaganda zaledwie kilka procent.

Co należy podkreślić to średnia wieku osób, które umierają z COVID-19. W przypadku osób niezaszczepionych bez chorób współistniejących średnia to 80 lat, zaś u zaszczepionych średnia jest niższa i wynosi 75 lat.

Widać zatem, że na podstawie danych z kolejnej placówki szpitalnej, można jasno stwierdzić, iż hasła o ponad 90 procentach zgonów osób niezaszczepionych są medialnym kłamstwem.