0

W polskiej edycji „Tańca z Gwiazdami” wystąpi PARA JEDNOPŁCIOWA! Tancerze nie chcieli brać w tym udziału…

Share

To nie żart! W najnowszej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” produkowanej przez telewizję Polsat wystąpi para jednopłciowa. Tworzyć ją będzie Jacek Jelonek i … tej informacji nie ujawniono.

O tym, że do udziału w tanecznym show zaproszony został bohater „Prince Charming” wiadomo było już od kilku tygodni. Do tej pory nie wiadomo jednak, z kim mężczyzna wystąpi na parkiecie. Pewnym jest, że ma być to para jednopłciowa, telewizja ma jednak problem ze znalezieniem chętnego tancerza do takiego „układu”.

Jak informuje serwis WP Gwiazdy z Jelonkiem nie zatańczą znani z poprzednich edycji tancerze. Rafał Maserak czy Stefano Terrazzino mieli odmówić takowej współpracy. Najprawdopodobniej telewizja zdecyduje się na zatrudnienie osoby zza granicy. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to tancerz z Wielkiej Brytanii.

To z kim zatańczy Jacek Jelonek dowiemy się w sierpniu, to wówczas tancerze rozpoczynają treningi. Pary mają około miesiąca na poznanie się z podstawami tańca towarzyskiego zanim zaprezentują się w odcinkach na żywo.

Źródło: Gwiazdy WP