0

W Polskim „Tańcu z Gwiazdami” wystąpi JEDNOPŁCIOWA PARA! Wiemy, kto będzie „partnerem” Jacka Jelonka

Share

W nowym sezonie „Tańca z gwiazdami” po raz pierwszy zawalczy o zwycięstwo para jednopłciowa. Gwiazdą w parze będzie model i influencer Jacek Jelonek. Kto będzie jego partnerem?

Już w poniedziałek 29 sierpnia odbędzie się premiera nowej edycji hitowego show “Taniec z Gwiazdami”. W 13. edycji po raz pierwszy w historii programu zatańczy para jednopłciowa. Gwiazdą pary będzie model i influencer Jacek Jelonek. Mężczyzna zdobył popularność, dzięki udziałowi w programie „Prince Charming”, które było emitowane w 2021 roku w serwisie Player.pl. Kto będzie partnerem 35-latka?

Jak dowiedziały się dziennikarze portalu WP Gwiazdy, z Jelonkiem zatańczy Michael Danilczuk. Tancerz był zwycięzcą brytyjskiej edycji “Tańca z Gwiazdami”, gdzie jurorką była m.in. Cheryl Cole, z popularnego zespołu Girls Aloud. Danilczuk pracował również jako choreograf w programie BBC „The Greatest Dancer”.

Premiera nowej edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już 29 sierpnia o godzinie 20:05 w Telewizji POLSAT.