2

Walka o spadek po Krawczyku. Padają mocne słowa

Share

Walka o spadek Krzysztofa Krawczyka wciąż trwa. Czy syn legendarnego muzyka dostanie zachowek? Andrzej Kosmala zdradza szczegóły.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Według testamentu muzyka jedyną spadkobierczynią została jego żona, Ewa Krawczyk, a chory syn gwiazdora został bez grosza. Krzysztof Junior jednak postanowił zawalczyć o część majątku.

Wieloletni menedżer i przyjaciel Krawczyka, Andrzej Kosmala podczas rozmowy z WP.pl zdradził, że Krzysztof Junior dostanie zachowek.

Krzysiu junior dostanie swoje – to jest rzecz oczywista, jasna i wynikająca z przepisów prawa. Pytanie, kto tymi pieniędzmi będzie rozporządzał, skoro on po wypadku jest na rencie inwalidzkiej. Opiekunowie Krzysia juniora są bardzo zainteresowani wynikiem rozgrywek testamentowych. Dlaczego? Kto weźmie te pieniądze i kto będzie pilnował stanu konta, skoro junior nie jest w pełni sprawny? – powiedział.

Mimo to Kosmala uważa, że syn gwiazdora sam mógłby podjąć pracę.

Choć, moim zdaniem, on może iść do pracy. Widać było w telewizji, jak jasno i przejrzyście mówił. Gdzie jest powiedziane, że 47-letniego faceta musi utrzymywać jego macocha? – dodaje.