0

Warzecha OSTRZEGA! „Rząd szykuje powrót pandemii” [WIDEO]

Share

Łukasz Warzecha udzielił wywiadu dla telewizji internetowej „PCh24TV – Polonia Christiana”. Tam mówił choćby o tym, że czeka nas kolejna fala pandemii koronawirusa.

– Rozbawiło mnie, kiedy przeczytałem dziś albo wczoraj, tylko już nie pamiętam, czy to był dr Simon, czy może dr Grzesiowski, ale któryś z nich powiedział mniej więcej coś takiego, że jeżeli chodzi o młodsze dzieci, to nie zostały wykazane korzyści z czwartej dawki! Z czwartej nie! – zauważył publicysta.

– Czyli tak do trzeciej tak, ale z czwartej to już korzyści nie ma. Oczywiście to nie znaczy, że tej czwartej nie należy zaaplikować, prawda? – dodaje Warzecha.

– Więc zaczyna się odlot całkowity. Dlaczego to się dzieje. Im dłużej o tym myślę, tym bardziej uważam, że przynajmniej u nas, w Polsce, w polskich warunkach, to ewidentnie będzie próba zamaskowania poważnych problemów, które dotyczyć maja zwłaszcza energetyki oraz wysokiej inflacji – podkreślił.

– Więc bardzo ryzykowne jest mówienie, że temat [pandemii -red.] tym razem znowu załapie i, że nie wejdziemy drugi raz do tej samej rzeki. Wydaje mi się, że po tyli miesiącach, kiedy duża część Polaków doszła do wniosku, że to już jest po prostu zwykła choroba. A dodajmy, że tak mówił sam minister Niedzielski, więc co on teraz wygaduje to jest zaprzeczanie samemu sobie sprzed iluś miesięcy – dodał Warzecha.

Całość poniżej.

Źródło: PCh24TV – Polonia Christiana