0

Wielki powrót Adama Nawałki?! Miałby zastąpić Paulo Sousę. Były reprezentant: „Niesamowicie inteligentny facet”

Share

Choć od przegranego spotkania ze Szwedami mijają kolejne dni, to piłkarska Polska nadal żyje wydarzeniami Euro 2020. Jednym z podstawowych pytań jakie zadają sobie kibice jest kwestia pozostania selekcjonera Paulo Sousy. Okazuje się, że niektórzy eksperci widzą na tym miejscu byłego trenera – Adama Nawałkę.

Widzę teraz dwie możliwości. Pierwsza to pozostawienie Sousy na stanowisku, bo przecież ciągle obowiązuje go kontrakt. A opcja numer dwa – Adam Nawałka. On zna zespół, a piłkarze jego. Nie widzę w tej chwili na horyzoncie innego kandydata, czy to z Polski, czy z zagranicy. Każdy trener z zewnątrz wiąże się z kolejnymi zmianami, a to byłoby bez sensu. Przecież kolejne ważne mecze już za moment – twierdzi Janusz Kupcewicz, medalista MistrzostwŚwiata z 1982 roku.

Były reprezentant Polski w rozmowie ze SportowymiFaktami nie ukrywa, że jego zdaniem, Adam Nawałka byłby dobrym zastępcą Paulo Sousy m.in. ze względu na to, iż będzie w stanie wyciągnąć konsekwencje z przegranego turnieju w Rosji.

Nawałka to niesamowicie inteligentny facet, wyciągnąłby wnioski z przegranego mundialu. A jest na czym budować. Podstawowi piłkarze reprezentacji Polski grają w silnych ligach i mają miejsce w swoich klubach. Kwestia stworzenia z tych zawodników silnego zespołu – podkreślił.

Źróło: SportoweFakty.wp.pl