0

Wielki wąż na boisku piłkarskim! Piłkarze uciekali ze strachu [WIDEO]

Share

Zdecydowanie nie takich atrakcji oczekiwali kibice w spotkaniu Nueva Concepcion – Municipal. Na boisku nagle pojawił się niezapowiadany gość, a dokładniej 1,5 metrowy wąż.

Gad wywołał duże poruszenie i dostarczył piłkarzom sporo strachu. Początkowo zawodnicy przyglądali się gadowi, jednak gdy skojarzyli fakty zaczęli uciekać z boiska. Sędzia musiał przerwać spotkanie, a do akcji ruszyły służby porządkowe.

Tak, na boisku jest wąż! W gwatemalskim futbolu mamy wszystko! – mówił komentator, ewidentnie nie dowierzając w to, co zobaczył.

Po kilku minutach udało się złapać gada, którego trzech mężczyzn przetransportowało poza stadion. Sędzia mógł wznowić spotkanie, które zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0.