1

Witold Stoch ujawnia KŁAMSTWA Ministerstwa Zdrowia! „Podbijają propagandę. Wprowadzają Polaków w błąd”

Share

Ministerstwo Zdrowia rozwiesza w całej Polsce plakaty podbijające propagandę i wprowadzające Polaków w błąd, że wśród zgonów z powodu Covid-19 zaledwie 1% stanowią osoby zaszczepione – pisze Witold Stoch, członek Konfederacji, który zaprezentował manipulację w statystykach przedstawianych przez Ministerstwo Zdrowia.

Przypomnijmy, od kilku dni trwa regularna akcja propagandowa, w której przedstawiciele ministerstwa zapewniają, iż 99% procent zgonów z powodu koronawirusa, to osoby, które nie przyjęły preparatu nazywanego szczepionką.

Na swoim facebookowym profilu, Witold Stoch zaprezentował faktyczne statystyki i przedstawił sposób manipulacji.

A taka jest PRAWDA:
[1 października – 8 października 2021]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 3 584 [34,35%]
➡ niezaszczepieni: 10 432 [65,65%]
Zgony
➡ zaszczepieni: 40 [23,80%]
➡ niezaszczepieni: 168 [76,20%]

We wcześniejszym tygodniu zakażenia wśród zaszczepionych wynosiły 31,75%, a zgony wśród zaszczepionych 21,74%, widać więc wyraźny wzrost!

W jaki sposób Ministerstwo Zdrowia manipuluje statystykami, aby wprowadzać Polaków w błąd?

Po pierwsze – biorą pod uwagę dane od…1 stycznia, również ze szczytu tzw. wiosennej fali, gdzie w pełni zaszczepione było kilka procent populacji. Czas od początku stycznia nazywa „nowymi zakażeniami”
Po drugie – liczba zakażeń i zgonów liczona jest wśród zaszczepionych po upływie 14 dni od pełnej dawki.
Do tego dodajmy bardzo ważny fakt, że w wyniku rządowego rozporządzenia w ochronie zdrowia nie ma obowiązku testowania osób zaszczepionych, co również mocno wpływa na statystyki, zaniżając liczbę zakażeń wśród zaszczepionych!

Źródło: Facebook.com/WitoldA.Stoch