0

Wizja jasnowidza Jackowskiego właśnie się spełnia?! Mówił o tym tuż przed wybuchem wojny w Ukrainie

Share

Jedna z wizji z Jackowskiego właśnie się spełnia?! O skażeniu Odry mówił już kilka miesięcy temu. “Duże skażenie wody”.

Krzysztof Jackowski od lat cieszy się dużą popularnością. Człuchowski jasnowidz jakiś czas temu pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz prowadzi swój kanał w YouTube, gdzie dzieli się z internautami swoimi przepowiedniami. Jak się okazuje, właśnie spełnia się jedna z wizji 59 -latka. Jackowski mówił o zakażeniu Odry już przed inwazją Rosji na Ukrainę.

Powiem państwu, że przez to, że nie widzę punktu, który ma to spowodować, to może to oznaczać, że jest to punkt niezauważalny. Ja już wam dawałem znać wcześniej, dlaczego w wizji ciężko byłoby zrozumieć zarazę. Bo to jest wróg, którego nie widzimy. Dlaczego trudno byłoby zrozumieć destabilizację kraju lub krajów, gdyby mogło chodzić na przykład o napromieniowanie, o skażenie środowiska? […] Bo to jest też wróg niezauważalny. On może przyjść nawet z frontem atmosferycznym. Może gdzie indziej być skażenie, ale to skażenie przejdzie z pogodą. A może to nie będzie pełna destabilizacja państwa, tylko ludzie będą datki na kogoś dawali. Może ludzie z dobrej woli będą dawali na innych ludzi? To będzie takie wsparcie. Krok dobroduszności. To oznacza, że przejdziemy jakiś kataklizm. Czy spowodowany ręką ludzką, czy naturą, ale to będzie kataklizm – mówił w lutym 2022 roku.

Podczas najnowszej transmisji na żywo, Jackowski zabrał w sprawie katastrofy ekologicznej na Odrze i wrócił do swojej wizji sprzed pół roku.

Piszecie do mnie, ale ja pamiętam też tę wizję. Ponad rok temu na tym kanale, wykonując wizję na tematy przyszłościowe, prawdę mówiąc mówiłem o Gdańsku. O Gdańsku, że duże skażenie wody, ludzie będą bali się wody. I bardzo istotne jest to… No, wprawdzie nie Wisłę, ale mamy Odrę. Co istotne, Szczecin, Gdańsk to nie są od siebie (…) dużo oddalone miejscowości – powiedział.