0

Władimir Putin ma … SOBOWTÓRA? “To w ogóle nie jest Putin”

Share

Władimir Putina jest podstawiony?! Zdaniem znanego jasnowidza, osoba, którą pokazują w mediach, nie jest prezydentem Rosji. “To w ogóle nie jest Putin”.

Wojciech Glanc jest słynnym polskim jasnowidzem i tarocistą. Największą popularność zdobył dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i show „Mam Talent”. Teraz prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się wizjami z internautami.

Ostatnio jasnowidz podzielił się swoją przepowiednią z Interią. Tym razem mówił o głowie państwa rosyjskiego. Glanc twierdzi, że Putina zastąpił jakiś aktor!

Ja mam takie ciągle odczucie i muszę się tym podzielić – cały czas mam wrażenie, że to w ogóle nie jest Putin. (…) Mnie coś w nim nie pasuje. Nie wiem, czy to jest kwestia zdjęć, które są pokazywane czy cokolwiek innego. Ja mam po prostu czasem wrażenie, że to jest zupełnie inna osoba. Że to jest podstawiony aktor, który jest podobny. – powiedział.

Jasnowidz dodał, że szczególnie widać różnice między “oryginalnym” Putinem a jego sobowtórem na twarzy.

Nie umiem tego określić, ale jak ja tak po prostu widzę. Nawet jak człowiek schudnie to takie rzeczy, jak kształt twarzy pozostają niezmienne. U Putina widać różnicę – tak, jak u bliźniaków – jakieś niuanse typu kości policzkowe, po prostu widać, że one są odrobinę inne i coś tam mi nie pasuje. – podkreśla Glanc.

Jakiś czas temu jasnowidz zobaczył śmierć Putina. Teraz po raz kolejny stwierdził, że prezydent Rosji zostanie zlikwidowany.

Ktoś musi być odpowiedzialny, oskarżony. Króla zawsze ścinają. Trzymam się tego, że jednak tam go ukrócą. Moim zdaniem, jednak cały czas mam takie wrażenie, że to się obróci przeciwko niemu. Zresztą to jest tylko kwestia czasu, żeby tam coś się wydarzyło. Ogłoszą, że ciężko zachorował umarł – starym rosyjskim sposobem. – dodał.