0

Wprowadzili zamordyzm – notują rekordy zakażeń! Eksperci w szoku…

Share

Liczba zakażeń koronawirusem w Niemczech osiągnęła nowy szczyt – informuje Instytut Roberta Kocha. To kolejny przykład państwa, w którym rząd wprowadził zamordystyczne przepisy sanitarne, które nie powstrzymują fali zakażeń.

Jak poinformowano w raporcie, w ciągu ostatniej doby w Niemczech zanotowano rekordowe 248 838 infekcji. Od blisko 7 dni utrzymuje się wskaźnik 1349,5 (określany na podstawie nowych zakażeń na 100tys. mieszkańców). Jest to rekord trwającej fali.

Niemal natychmiast w kraju powiły się głosy krytykujące władze niektórych landów, które zdecydowały się na złagodzenie obostrzeń sanitarnych.

Złagodzenie przepisów ogłoszone przez niektóre kraje związkowe nastąpiło zbyt szybko – powiedział prezes Stowarzyszenia Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej, Gernot Marx.

Przypomnijmy jednak, że w znaczącej większości krajów RFN istnieją przepisy, które znacznie odbierają wolność obywatelom. Mowa między innymi o obowiązku posiadania certyfikatów covidowych w większości miejsc np. sklepach, restauracjach czy kinach.

Źródło: Funke Mediengruppe