4

Wstrząsająca przepowiednia Jackowskiego: “Wydarzy się coś, czego nikt by się pozornie nie spodziewał”

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją nową wizją. Niestety nie ma dla nas dobry wieści. To stanie się w najbliższych miesiącach.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. 58-latek od kilku lat prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami z internautami.

Ostatnio człuchowski jasnowidz po raz kolejny zajrzał w mroki przeszłości. Jackowski niestety nie ma dla nas dobrych wieści. Jego zdaniem wkrótce “nasz rząd i rządy w innych krajach przestaną być do końca rządami”.

Poczucia na przyszły rok nie napawają mnie optymizmem. Kojarzą mi się rzeczy niespodziewane, które będą szły w bardzo szybkim tempie. A on rzeczywiście już jest. Nie wydaje Wam się dziwne, że ludzie przestają nawet duże podwyżki zauważać? Nie zwracają na to uwagi. […] Gnębią mnie inne poczucia, które mnie szokują. Nie wiem, czy to poczucie dotyczy tylko naszego kraju, czy większej liczby państw, ale mam bardzo dziwne wrażenie, że stanie się coś takiego, że rząd zrzuci władzę […]. Nasz rząd i rządy w innych krajach przestaną być do końca rządami. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale tak to czuję. Stanie się to w ciągu iluś miesięcy. Stanie się to z jakiegoś powodu. Nie potrafię tego zrozumieć, poczuć, co to może być za powód, ale czuję, że sytuacja wchodzi w etap, że rządy pomału, ale wyraźnie będą pokazywały, że nie do końca w pewnych decyzjach są władcze – powiedział.

Jackowski też mówił o statkach w rejonie Morza Śródziemnego. Zdaniem 58-latka dojdzie tam do jakiś tragicznych wydarzeń.

Wydawać by się mogło, że na świecie teraz jest spokój, jeśli chodzi o kwestie militarne. Sytuacja na wschodnim pasku granicy to margines. Ogólnie na świecie troszeczkę się uspokoiło. Mnie się kojarzy taka scena: wpływa mnóstwo statków w rejon Morza Śródziemnego. Bardziej rejon południa Włoch. Te statki będą miały związek z kwestią militarną. Będą czego pilnowały, jakby były zakładnikiem spokoju, ostrzeżeniem. One nic nie będą robiły, będą transparentem, żeby dać znak, że to nie są żarty w jakiejś kwestii. Nie, tam się coś wydarzy. W okolicy Turcji wydarzy się coś, czego nikt by się pozornie nie spodziewał. Będzie to nagłe i straszne w skutkach. A potem nastanie cisza. Te statki na Morzu Śródziemnym będą pilnowały, by z tej ciszy nic się nie wyłoniło.– dodał jasnowidz.