0

Wstrząsająca wizja Glanca: “Boję się, że dojdzie do katastrofy”

Share

Koszmarna wizja Wojciecha Glanca! Jasnowidz mówił o agresji, która może zacząć się obracać przeciwko Ukraińcom w Polsce. “Obawiam się, że będą jakieś sytuacje, takie związane z agresją wobec tych ludzi”.

Wojciech Glanc jest słynnym polskim jasnowidzem i tarocistą. Największą popularność zdobył dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i show „Mam Talent”. Teraz prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się wizjami z internautami.

Swoją najnowszą wizja jasnowidz podzielił się w rozmowie z Interią. Tym razem mówił o Polsce i uchodźcach z Ukrainy. Niestety nie ma dobrych wieści.

Powiem szczerze, że tak naprawdę bym się obawiał narastającej agresji, która może się zacząć się obracać przeciwko Ukraińcom, którzy niczemu nie są winni. (…) Niestety ja obawiam się właśnie tego, że po prostu będą jakieś sytuacje, takie związane z agresją wobec tych ludzi. – powiedział Glanc.

Jasnowidz też wytłumaczył, z czego może wyniknąć taka nagła agresja.

Powiedzmy: Niebogata, zwykła rodzina pomaga komuś i nagle staje w takiej sytuacji, że po prostu nie mogą. I teraz co – mają wyrzucić tych ludzi? No, niektórzy wyrzucą. Niektórzy nie, ale ci, którzy nie wyrzucą, z kolei też będą cierpieć, więc obawiałbym się zamieszania na tym polu.(…)To jest natura człowieka – obrywa się pierwszemu z brzegu, czyli po prostu temu, kto jest pod ręką. Na przykład: nawalił rząd – nie zapewnił pewnej pomocy – do rządu nie dosięgniemy, bo jest daleko. No to mamy Ukraińca pod ręką, to jemu się dostanie. – tłumaczył.

Glanc też zabrał głos w sprawie wojny w Ukrainie. Zdaniem jasnowidza nie ma co się spodziewać na jej szybkie zakończenie.

Uważam, że wojna się będzie przeciągać. Nawet jeśliby się skończyła jutro, to powrót tych ludzi to jest dłuższy proces. […] Boję się po prostu, że dojdzie do takiej, powiedzmy, katastrofy. – dodał.