0

Wstrząsająca wizja Glanca. “To początek większej katastrofy”

Share

Jasnowidz Glanc podzielił się kolejną przepowiednią. Niestety nie ma dla nas dobrych wieści. Tym razem zobaczył „krwawy Bałtyk”.

Wojciech Glanc jest słynnym polskim jasnowidzem i tarocistą. Największą popularność zdobył dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i show „Mam Talent”. Prowadzi także swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się wizjami ze swoimi obserwatorami. Ostatnio podzielił się kolejną.

Cały czas mam wizję takiego krwawego Bałtyku. Od jakiegoś czasu taka wizja po prostu mi towarzyszy. Rozumowałbym to na zasadzie symbolicznej, gdyż wiadomo, że żadna krew się tam nie wyleje. Można rozumieć to w sposób „umierania Bałtyku”. Umieranie przynajmniej zatoki, tego, co blisko nas, blisko plaży – powiedział mistyk.

Jasnowidz także zabrał głos w sprawie zatrucia Odry. Zdaniem Glanca to “nie jest sprawą przypadku ani narastających problemów”, zrobili to osoby “służące Putinowi”.

To nie jest tak, że nagle się teraz coś dzieje. To jest część tej wojny, która się dzieje. Uważam, że to była celowa akcja sabotażowa wykonana polskimi rękami służącymi Putinowi i rząd doskonale wie, kto to zrobił. Rząd doskonale wie, kiedy to miało być zrobione, na jakie zlecenie. (…) Była to celowa zaplanowana akcja, ale miała być na mniejszą skalę. Miała być na mniejszą skalę, miało to wywołać niepokój, strach, po czym miała władza wkroczyć do akcji, szybko rozwiązać problem, zabłysnąć, wygrać następne wybory po to, żeby zrobić tam jakieś następne brzydkie rzeczy za jakiś czas. Wyrwało się to spod kontroli – twierdzi jasnowidz.