0

Wysoka nagroda za wskazanie miejsca pobytu Jacka Jaworka! Można się nieźle wzbogacić

Share

20 tysięcy złotych, tyle oferuje komendant wojewódzki policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn za udzielenie informacji, które pozwolą zatrzymać lub odnaleźć zwłoki poszukiwanego Jacka Jaworka.

Przypomnijmy, Jaworek od 10 lipca jest poszukiwany listem gończym. Podejrzany jest o dokonanie potrójnego zabójstwa.

Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod całodobowym numerem telefonu 798 031 306. Oczywiście gwarantujemy anonimowość – poinformowała rzecznik śląskiej policji podinspektor Aleksandra Nowara.

Jednocześnie przypominamy, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat – dodała.

Jak dotąd policja jest bezradna i nie jest w stanie odnaleźć nawet śladów mężczyzny. Potencjalny zabójca małżeństwa oraz ich 17-letniego syna skutecznie ukrywa się przed funkcjonariuszami.

Policja przypomina, że w chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę, spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Co warto podkreślić, poszukiwany może posiadać przy sobie broń palną i zachowywać się agresywnie w przypadku próby jakiegokolwiek kontaktu.