0

Zacharowa ostro o Wałęsie! Porównała go do DEWIANTA i SERYJNEGO MORDERCY!

Share

Nie milkną echa wywiadu jakiego udzielił Lech Wałęsa francuskiemu dziennikowi „Le Figaro”. Wypowiedzi dotyczące Rosji skomentowała rzecznik rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

Przypomnijmy, że były prezydent Polski sugerował, że Federacja Rosyjska powinna zostać zniszczona. Postulował m.in. ograniczenie populacji mieszkańców tego kraju do 50 milionów.

Wywiad nie przeszedł bez echa w Rosji. Słowa Lecha Wałęsy na komunikatorze Telegram skomentowała Maria Zacharowa.

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, były prezydent Polski Lech Wałęsa wezwał do zredukowania Rosji do 50 mln ludzi. Uważa, że aby osiągnąć bezpieczeństwo na świecie, Rosja musi zostać rozczłonkowana – napisała.

Argumenty w stylu maniaka, ukraińskiego nacjonalisty Czikatiło, który między fizyczną redukcją populacji a jedzeniem rozczłonkowanych ciał marzył o życiu jak w Polsce – dodała.

Warto wspomnieć, kim był Andrej Czikatiło. To jeden z najpopularniejszych seryjnych morderców w historii świata. Mężczyzna nazywany „rzeźnikiem z Rostowa” oskarżony był o zabójstwo 53 osób w latach 1978-1990. Przyznał, że po dokonanych morderstwach czasem zjadał pewne części ich ciała. W 1994 roku wykonano na nim wyrok śmierci.