0

Zamordyści załamani! Ministerstwo Zdrowia potwierdza. Piąta fala niknie w oczach

Share

Miała być masakra i miliony zachorowań, a jest zaledwie 18 792 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Kolejny raz okazuje się, że prognozy „korona-ekspertów” i „polityków-zamordystów” można wsadzić między bajki.

Setki tysięcy zachorowań, całkowicie sparaliżowana służba zdrowia, tysiące zgonów dziennie – tak według „korona ekspertów” wyglądać miał marzec 2022 roku w Polsce. Ich zdaniem brak przymusu szczepień i zamordyzmu miał spowodować w naszym kraju prawdziwą masakrę. Okazuje się jednak, że pomimo braku ruchów ze strony Ministerstwa Zdrowia liczba zakażeń i hospitalizacji cały czas spada.

Jak podał resort zdrowia we wtorek 22 lutego 2022 roku odnotowano 18 792 nowe przypadku zakażenia koronawirusem. 2078 z nich to zakażenia powtórne. W tym czasie zmarło 325 osób.

Widać zatem doskonale, że „masakryczna piąta fala” zaczyna wyraźnie słabnąć z tygodnia na tydzień. W ciągu ostatnich 8 dni ani razu nie przekroczyliśmy 30 tysięcy nowych zakażeń.

Coraz głośniej w sprawie luzowania restrykcji wypowiadają się przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, w tym sam Adam Niedzielski. Najprawdopodobniej można spodziewać się pierwszych zmian już na początku marca.